Kanada východ + západ, národné parky a veľké mestá

O zájazde: 

Krásna kanadská príroda a príjemné mestá s jedinečnou atmosférou.To všetko počas 14 jesenných dní. Nádherné scenérie 2 najkrajších národných parkov Jasper a Banff. Čas na vychádzky, ale i turistiku v kanadskej prírode.Umenie a mestský život v Quebecu, kozmoplitné Toronto a Montreal. Hlavné mesto Ottawa a jedno z najpríjemnejších miest sveta Vancouver. Kombinácia francúzskeho šarmu, anglickej noblesy a jedinečnej prírody. Zažite s nami všetk, čo Kanada ponúka. V malej skupine, s odborníkmi na Severnú Ameriku.

Program: 

27.09.
Odlet z Viedne do Vancouveru prílet vo večerných hodinách. Po prílete transfer z letiska centra mesta. Ubytovanie v hoteli
Večerá prechádzka po najpríjemnejšom meste na život.

28.09.
Celodenná prehliadka mesta obklopeného prírodou.Výlet do okolia _ capilano suspension bridge, ale i mestské pláže.

29.09.
Vyrážame na sever, do prírody. Cesta cez najznámejšie lyžiarske strediská v Kanade, Wistler miesto konania olympiády. Deň v horskom stredisku a večer presun do mesta Kamloops. Už len pár hodín cesty a sme
v srdci kanadskej prírody.

30.09.
Ranný presun do náarodného parku Jasper kde strávime 3 dni.Navšívime najzujímavejšie miesta, magické jazerá a horské chodníky.

01.10.
Deň v národnom parku Jasper. Čas na prechádzky a turistiku, kanoe a aktívny relax v prekrásnej prírode.

02.10.
Deň v národnom parku Jasper. Čas na prechádzky a turistiku, kanoe a aktívny relax v prekrásnej prírode.

03.10.
Ranný presun na juh do národného parku Banff v provincií Alberta. Peyto Lake a Lake Louise, kojoty, soby, losy a medvede. Nedotknutá príroda.

04.10.
Deň v národnom parku Banff. Čas na prechádzku, turistiku a aktívny relax v prekrásnej prírode. Všetko po dohode v našej malej skupine.

05.10.
Deň v národnom parku Banff. Čas na prechádzku, turistiku a aktívny relax v prekrásnej prírode. Všetko po dohode v našej malej skupine.

6.10.
Ranny presun do Calgary a na obed prelet na východné pobrežie. Večeru si vychutnáme uz v Quebecu. Hradby a francúzsky šarm dávajú mestu jedinečnú atmosféru.

7.10.
Deň v Quebecu, prehliadka mesta. Budete sa cítiť ako v starej dobrej Európe. Výrobňa javorového sirupu a veľa ďalších špecialít, príznačných pre tento región Kanady.

8.10.
Ranný presun do Montrealu, obed pri rieke Sv. Vavrinca, prechádza po tomto kozmopolitnom veľkomeste a večer prichod do hlavného mesta Ottawa.

9.10.
Raňajky na miestom trhu, v kaviarni kam chodia i prezidenti a návšteva kanadského parlamentu. Poobede cesta cez 1000 islands spojená s plavbou okolo privátnych ostrovou.
Večer sme v Toronte.

10.10.
Dostatok času na spoznanie života rušnom veľkomeste, vyhliadka zo CN Tower na jazero Ontario a večerný odlet spať do Európy.

Cena zahŕňa: 
kompletnú medzinárodnú letenku triedy economy, ubytovanie na 13 nocí v 3* Hotel v dvojlôžkovej izbe, 7x hotelové raňajky, prelet Calgary - Quebec, prehliadky miest a národných parkov, transfery počas zájazdu luxusnym SUV, slovensky hovoriaceho sprievodcu
Cena od: 
3 349.00€