Lyžovačka v Colorade - Aspen, Vail, Breckenridge - zima 2017/2018

Zasnežené Rocky Mountains, legendárny Pow-Pow, stovky kilometrov zjazdoviek v najväčších zimných strediskách Severnej Ameriky. Colorado - Lyžovačka snov

O zájazde: 

Aspen, Vail či Breckenridge sú naznámejšie lyžiarske strediská v Colorade. Mestá každoročne ožívajú pri príchode prvého snehu. Legendárny Pow-Pow ako Američania s nadšením nazývajú prašan vytvára v strediskách v Rocky Mountains najlepšie lyžiarske podmienky v Severnej Amerike. Nielen svahy a sneh, ale aj služby ktoré v amerických lyžiarskych strediskách dostanete nemajú konkurenciu. Najlepšie reštaurácie, wellness centrá, možnosti relaxu ale aj aktívneho odpočinku sú pre Vás pripravené počas zimnej sezóny 2017 – 2018. Zažite lyžovačku snov v USA.

Program: 

ASPEN MEADOWS RESORT****

845 Meadows Road

Aspen 81611 Colorado

 

Prvotriedne zjazdovky pripravené pre lyžiarov a snowboardistov, len pár metrov od Vášho apartmánu. Vybrať si viete zo stredísk Aspen Mountains, Aspen Highlands, Snowmass, Buttermilk. Všetky zásobované čerstvým prašanom a s desiatkami upravovaných zjazdoviek pre každého. Na výber máte z 2 druhov ubytovania v tomto rezorte :

Junior Suite / 55 m2

Jednoduchý a elegantný apartmán v horskom štýle s výhľadom na okolité hory. Jedna spálňa ( 1 x king bed alebo 2 x queens beds ). Pre 2 - 4 osoby. Apartmán má vlastnú kuchynku s ľadničkou a mikrovlnkou.

 

Two Bedroom Suite / 110 m2

Elegantný apartmán s 2 spálňami ( 1 x king bed alebo 2 x queens beds ) a oddelenou obývacou časťou. 2 kúpeľne, vlastný balkón. Výhľad na hory. Apartmán má vlastnú kuchynku s ľadničkou a mikrovlnkou.

Cena zahŕňa: 
Ubytovanie na 7 nocí v 4 posteľovej Junior suite - 1 spálňa, transfer z medzinárodného letiska Denver - Colorado do strediska a naspäť, raňajky, zapožičanie lyžiarskej výbavy na 7 dní.
Cena od: 
1 250.00€