Pobytové zájazdy na MIAMI so slovenským delegátom

Navštívte MIAMI so slovensky hovoriacim delegátom ktorý vám bude k dispozícií počas celej doby pobytu, vyzdvihne Vás na letisku a bude sa starať o Váš komfort a pohodlie. Už túto zimu v termínoch :

NOVEMBER 2017 - APRÍL 2018

O zájazde: 

Týždenné pobytové zájazdy na pláži v Miami na Floride. Hotely na South Beach, v centre mesta plného života a zábavy. Slovenský delegát počas pobytov a zabezpečenie zájazdov priamo z USA. Strávte časť zimy v plavkách pri Atlantickom oceáne, či v svetoznámych kluboch a baroch. Odpočívajte na miestach, kde je priemerná teplota vzduchu 25 až 29 stupňov a voda v oceáne má 22 stupňov. Množstvo aktivít a výletov k dispozícií. Národný park Everglades a floridské aligátory, výbežok do Karibiku Key West, najväčší Disneyland, alebo Universal Studios v Orlande.

Program: 

 

Vybrané hotely 3 kategórií pre pobytové zájazdy na MIAMI SOUTH BEACH :

 

HOTEL OCEAN 5 SOUTH BEACH MIAMI

 

 

Hotel v centre Art Deco District, vo štvrti preslávenej svojou architektúrou a atmosférou. Hotel leží na križovatke Ocean Blvd. a 5th street. Je v tesnej blízkosti množstva reštaurácií a svetoznámych nočných klubov. Hotel Ocean 5 je štandardný 3* boutique hotel so zrekonštruovanými izbami. Priateľská atmosféra malého hotela, typického pre Miami South Beach Vás nadchne. Z hotela na pláž Atlantického oceánu to máte cez ulicu, cca 2 minúty. Hotel Ocean 5 má skvelú lokáciu, výborný štandard za dobrú cenu.

www.oceanfive.com

 

HOTEL RIU