Boat Show Miami 2017 - 16 - 20.Február 2017

O zájazde: 

Sedem nocí v Miami plus štyri v New York City počas najväčšej Boat Show na svete. Odpočinok na floridských plážach, ubytovanie priamo v centre diania na Miami South Beach a v srdci Manhattanu. Kvalitné 4*hotely, slovensky hovoriaci sprievodcovia, k tomu najnovšie modely lodí a doplnkov v miamských prístavoch. Relax na slnečnej Floride, New York mesto, ktoré nikdy nespí a skvelé nákupy, bary, reštaurácie i zábava. Možnosť výletu na Key West, alebo k aligátorom do NP Everglades.

Program: 

1. deň

Odlet z Viedne do New Yorku. Poobedný prílet do mesta, ktoré nikdy nespí, ubytovanie v hoteli Yotel priamo v srdci Manhattanu, v centre diania hlavného mesta sveta, len pár krokov od Time Square. Večerná prechádzka mestom a večera v rušnom Big Apple.

2. deň

Celodenná pešia prehliadka mesta so slovensky hovoriacim sprievodcom. Mesto si pozriete so všetkých uhlov. Plavba popri Soche slobody, Wall street, nové Ground Zero, Brooklin Bridge, Little Italy a Čínska štvrť,umelecká SOHO, alebo High Line Park. Rockefeller center a trblietavá 5th Avenue. Najkrajšie mrakodrapy sveta, Broadway a jej muzikály. V prípade záujmu a dostupnosti možnosť navštíviť športové zápasy NHL, NBA či baseball na štadióne Yankees. Spoznáte život Newyorčanov a budete priamo s ľuďmi, ktorí v meste žijú dlhé roky. Skryté uličky, ktoré turisti prehliadnu. S nami si New York zamilujete.

3. deň

Váš čas na nákupy, návštevu múzeií a galérií. Metropolitné múzeum, MOMA, alebo lietadlová loď Interpid. Prechádzka v Central Parku, výhľad z výkladu kaviarne na rušné ulice, či plavba loďu okolo Manhattanu. V hlavnom meste sveta si každý nájde to svoje.

4. deň

Po náročnom spoznávaní preletíme pred obedom z New Yorku na Miami. Tropické podnebie Floridy, teplý vánok z Karibiku a odpočinok na pláži. Príjemný Boutique Hotel Dorchester 3* leží len pár krokov od oceánu. Reštaurácie, bary a svetoznáme kluby máte priamo pri hoteli. Boat Show Miami 2015 sa koná vo viacerých prístavoch mesta, niektoré z nich máte na skok.

5. deň

Poldenný výlet do Národného parku Everglades, relax na pláži a odpočinok na South Beach.

6. deň

Celý deň na výstave lodí Boat Show Miami 2016 – www.miamiboatshow.com, vstupenka na Boat Show v cene zájazdu.

7. deň

Výlet na Key West alebo do Národného Parku Everglades plného aligátorov. Alternatívne pokračovanie v načerpávaní energie na pláži a kúpanie v oceáne, ktorého priemerná teplota v týchto mesiacoch býva 22-23 stupňov Celzia.

8. deň

Čas na posledné nákupy, návšteva Miamských shopping mall, alebo výlet do centra mesta.

9. deň

Posledné hodiny na pláži a večerný odlet z teplého Miami do zimnej Európy. Predpokladaný prílet do Viedne v utorok podvečer.

 

viac o HOTEL DORCHESTER MIAMI 

v prípade individuálnych požiadaviek pre Vás vieme pripraviť ubytovanie v mnohých iných hoteloch na plážach v MIAMI.

Cena od: 
2 650.00€